Математична олімпіада імені Ганни Гладунської має своїх переможців - images 95У Львові відбулась Мала математична олімпіада ім. Ганни Гладунської для учнів 4-х класів. Ініціатором олімпіади є Львівська академічна гімназія.

Метою проведення заходу було формування інтересу до поглибленого вивчення математики, активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, виявлення талановитих і здібних до математики школярів, розкриття індивідуальних пізнавальних інтересів учнів.

Координатором проведення олімпіади стало управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Захід проводився в приміщенні Львівської академічної гімназії. «Знаменним у цій події є те, що олімпіада носить ім’я Ганни  Гладунської – вчителя математики, яка багато років працювала у Львівській академічній гімназії і представляла професорську  еліту гімназії. Багато поколінь її учні згадують про неї як про людину, в якій органічно поєднувалися високі професійні та людські якості. Саме в спосіб організації олімпіади Львівська академічна гімназія вшановує світлу пам’ять великої людини, вчителя, математика.

Цікавим заохоченням для переможців Малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської є той факт, що за бажання їх зараховуватимуть без вступних іспитів до 1-го класу Львівської академічної гімназії», – зазначили організатори.

Учасниками стали 304 учні з різних початкових шкіл міста Львова та області. Найактивнішу участь в олімпіаді взяли  дев’ять навчальних закладів м. Львова: НВК ім. В. Симоненка – 36 учнів, «Джерельце» – 27, ЛСШ І ст. № 4 – 17, ССЗШ № 52 ім. М. Лобачевского – 17, СЗШ № 68 – 14 учнів, «Малюк» – 13, СЗШ № 53 – 13, «Світанок» – 12 та СЗШ № 48 – 11 учасників.

За результатами олімпіади були визначені переможці:
І місце – Куцик Владислав, СЗШ № 48
ІІ місце – Кривень Павло, СЗШ № 53
ІІІ місце – Косовський Андрій, СЗШ № 65
Кузнєцов Макар, ЛНВК ім. В. Симоненка
Гимон Софія, СЗШ № 32.

Організатори також зазначили, що 19 учасників Малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської набрали не менше 50 % від максимальної кількості балів, 60 учасників – не менше 40 %.

За інформацією прес-служби Львівської міськради

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *