Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини знову відзначилися на спортивних змаганнях і здобули призові місця. Так, нещодавно в місті Харків відбувся Міжнародний турнір із вільної боротьби пам’яті Ованеса Саакяна, у якому взяли участь приблизно 150 спортсменів восьми вагових категорій із Вірменії, Грузії, Росії, Молдови та України. Честь збірної команди України представляв студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар. Серед 20 учасників у ваговій категорії до 61 кілограма Василь став кращим, завоювавши І місце.

150 спортсменів із чотирьох країн змагались на Міжнародному турнірі з вільної боротьби - gsJGNQCl ac150 спортсменів із чотирьох країн змагались на Міжнародному турнірі з вільної боротьби - sXjge7mhy s 1

У чемпіонаті України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат-молоді та жінок три спортсменки з УДПУ представляли Черкаську область (всього у команді області було 7 боксерів різного віку), а загалом участь у змаганнях взяли найкращі боксери України. Змагання відбувалися в м. Трускавець і були відбірковими до чемпіонату світу, який проходитиме наприкінці весни в Болгарії. Призеркою чемпіонату України серед дівчат-молоді у ваговій категорії до 75 кг стала студентка факультету початкової освіти університету Крістіна Кіндратенко, яка посіла 3-тє місце, а також виконала норматив кандидата в майстри спорту України.