Чимало питань у майбутніх студентів викликає медична довідка за формою 086/о. За який термін її можна дістати? Що саме потрібно для її отримання? Яку кількість таких довідок брати: достатньо однієї, чи потрібно стільки, у скільки вишів ти плануєш подавати документи? Як впевнитись, що довідка оформлена правильно? На ці, та інші запитання ми зараз  відповімо.

 

ЯКА МЕДИЧНА ДОВІДКА ПОТРІБНА АБІТУРІЄНТАМ? - dovidka11. Якщо ви своєчасно проходили профогляди, то отримання довідки у вас не забере багато часу: за два дні (за умови здачі аналізів) можна упоратись. У формі 086/о повинні написати свої висновки наступні фахівці: терапевт, хірург, невропатолог, окуліст, отоларинголог, та інші за необхідністю. Фахівці заповнюють дані власноруч, та підкріплюють їх підписами та печатками-клише. Також обов`язково вписуються дані аналізів (загальний аналіз крові та сечі), флюорографія та довідка про необхідні щеплення.

2. Зверніть увагу, що в довідку обов`язково має бути вписано найменування навчального закладу, куди вона буде надана. Для пред’явлення в інші навчальні заклади ця довідка не дійсна. При зверненні до лікувальної установи бажано визначитись з переліком навчальних закладів для отримання одночасно висновків для всіх. На відміну від чітко вказаної максимальної кількості вишів (5), кількість висновків законодавством України не обмежується.

3. Зверніть увагу на наявність всіх необхідних штампів на довідці: на титульному листку медичної довідки має бути проставлений кутовий штамп закладу, число, місяць (прописом) і рік її видачі. Крім того, повне найменування закладу і його адреса вносяться в пункт 1 форми. Довідка підписується лікарем, який її заповнив та головним лікарем лікувально-профілактичного закладу (заступником з поліклінічної роботи, завідуючим поліклінікою), завіряється печаткою закладу і видається на руки абітурієнту.

 ЯКА МЕДИЧНА ДОВІДКА ПОТРІБНА АБІТУРІЄНТАМ? - dovidka2

Докладніше про медичну довідку за формою 086/о ви можете прочитати за посиланням https://pedpresa.com.ua/medychna-dovidka-neobhidna-dlya-vstupu/#more-255

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “ЯКА МЕДИЧНА ДОВІДКА ПОТРІБНА АБІТУРІЄНТАМ?”
  1. А почему же эта справка недействительна для других вузов?
    Если она выдана для поступления, например, на экономическое отделение вуза 1, то чем будут отличаться условия обучения на экономическом отделении вуза 2?
    Только названием вуза?
    Где прописано данное условие?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *