Через зміну шкіл у дитини можуть виникнути галюцинації - вчені - dushaДіти, які часто змінюють школи, схильні до підвищеного ризику появи звукових галюцинацій, стану марення й інших симптомів, пов’язаних із психозом підліткового віку.

Так вважають фахівці з Медичної школи Уорвіка в Англії, повідомляють іноземні ЗМІ.

«Експерти підрахували, що у дітей, які змінюють школи більше трьох разів, на 60 % частіше виникають тривожні симптоми у віці 12 років порівняно з їхніми однолітками, які не змінювали шкіл», – йдеться у повідомленні.

Учені зробили такі висновки на основі спостережень за 14 тис. вагітних жінок, а після пологів – за їхніми дітьми протягом їхнього життя. У віці 12 років майже 6,5 тис. дітей опитали про наявність симптомів психозу, зокрема таких, як швидкоплинні галюцинації і марення.

З’ясувалося, що в 5,6 % опитаних траплялися нетривалі марення і галюцинації, а 8,1 % мали схожі симптоми. У багатьох вони зникали, і в майбутньому психічні розлади, такі як шизофренія, не розвивалися.

Експерти вважають, що результати дослідження демонструють лише асоціативний зв’язок, а не причинно-наслідковий. Проте цілком можливо, зазначають учені, що при зміні школи дитина відчуває себе вразливою і соціально неадаптованою.

За матеріалами сайту www.ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *