З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка з 27 лютого до 28 березня у столичних музеях триватиме виставковий проект «Від Подолу до Золотих воріт».

Проект складатиметься з мистецьких творів, присвячених великому Кобзареві. Поряд із роботами видатних митців будуть представлені кращі роботи студентів Київської дитячої Академії мистецтв.

Низка мистецьких заходів демонструватиметься  на трьох виставкових майданчиках.

Музей гетьманства запрошує на виставку екслібрисів художника Бориса Романова, з 27 лютого до 14 березня. Відкриття 27 лютого о 16:00 за адресою: вул. Спаська, 16-Б.

У Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе з 1 до 16 березня відбудеться виставка живопису, графіки та скульптури українських митців Кавалерідзе І., Сліпченко М., Козловського К., Роздобудько Я., Бородая О. та інших. Відкриття відбудеться 1 березня о 14:30 за адресою: Андріївський узвіз, 21.

Із 4 до 28 березня в Музеї історії міста Києва відбудеться виставка художніх творів таких митців, як Гурін В., Франчук В., Сова С., Гук А. та інших. Відкриття відбудеться 4 березня о 17:00 за адресою: вул. Б. Хмельницького,7.

Організаторами виставкового проекту «Від Подолу до Золотих воріт» виступив Музей-майстерні І. П. Кавалерідзе спільно з Музеєм гетьманства та Музеєм історії міста Києва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу