“Княжа печатка ХІ століття з Тризубом знайдена в Пересопниці!” – повідомив у Facebook директор культурно-археологічного центру “Пересопниця” Микола Федоришин.
 “Справжня столиця удільного князівства давньоруської держави!” – з гордістю зазначає Микола Федоришин.
«Зазвичай такі печатки виготовляли зі свинцю чи олова. На одному боці було зображення князя, на іншому – якогось святого. Траплялися й написи. Тим часом на звороті печатки із тризубом викарбуваний хрест», – цитує Миколу Федоришина rivnepost.rv.ua. За словами директора “Пересопниці”, печатки знайшов місцевий житель, він і передав їх до музею.Сенсаційна знахідка України - тисячолітня печатка з тризубом - 1393450644Сенсаційна знахідка України - тисячолітня печатка з тризубом - 1393450635

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Сенсаційна знахідка України – тисячолітня печатка з тризубом”
  1. Чим більш освічений і більш культурний стає народ,тим більш ненавидять вороги його.

  2. Ну чего вы господа друг друга … обкладываете? Тризуб еще древними греками за тыщи лет до нашей эры Посейдону приписывался. Подумаешь находка века. Оно конечно приятно знать, что символы государственности имеют древнее происхождение, но не в этом то их ценность. Главное, чтобы СЕЙЧАС они (символы) собирали все части Украины воедино!

  3. Ну ви і ідіоти, москалики! Завидуєте, що в Україні вже була цивілізована держава з символікою таке інше, коли в Московському болоті ще жаби квакали. Безперечно, ця знахідка підтверджує ще раз, що українській державі як мінімум тисячу років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *