В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завершив роботу XIII Літній інститут з америкознавства для викладачів вищих навчальних закладів з усієї Україні. Програму створено за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Співпраця відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Далівського університету вже четвертий рік поспіль дає відчутні результати. Євпаторія вкотре приймає гостей зі Сполучених Штатів і на всеукраїнському рівні розширює межі університетської діяльності.

Цього року робота інституту була присвячена темі «Вибори в США як відображення американського суспільства», активну участь в якій взяли 30 слухачів зі Львова, Києва, Кіровограда, Запоріжжя, Полтави, Тернополя, Харкова, Мелітополя, Одеси, Хмельницького, Донецька, Євпаторії, Керчі, Кривого Рогу, Луганська, і Горлівки.

Протягом п’яти днів молода науково-педагогічна еліта вишів Україні працювала продуктивно. Під час занять учасники прослухали лекції американських професорів, активно попрацювали на семінарах, обмінювалися досвідом, дискутували на засіданнях круглих столів, працювали над проектами. Артур Еванс, заступник аташе з культури Посольства США в Україні познайомив слухачів з тренерами – професорами американських університетів, дипломатами, волонтерами Корпусу Миру. Всі учасники інституту отримали іменні сертифікати.

Гості Далівського університету з великим задоволенням ознайомилися не лише з Євпаторійським відділенням і його чудовим парком, а й з містом. Екскурсійним пішим маршрутом учасники пройшли набережною Горького, Дуванівською вулицею, відвідали Театральну площу, мечеть Джума-Джамі, Свято-Миколаївський собор, Гелевські ворота, посиділи в «Літературному кафе Анни Ахматової» і «Джевале».

На знак подяки за теплий, привітний прийом і відмінну організацію інституту америкознавства слухачі зробили Євпаторійському відділенню Далівського університету символічний подарунок. Працівники посольства відкрили карту Криму, передану в Далівський університет головою товариства «Знання» В. В. Вілендом.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу