0 443
Євгенія Тимошенко стала срібною призеркою у шаховому турнірі серед дітей 21 Червня, 2012 Педагогічна Преса

У Мукачевому відбулася першість області серед дітей 2000 року народження і молодших.

У турнірі серед дівчаток не було рівних Дані Гершкович. Її результат – 7 очок з 7 можливих – говорить сам за себе. Вкотре Дана довела, що вона значно перевершує ровесниць у шаховій майстерності.

Друге місце виборола юна Євгенія Тимошенко з Ужгорола, якій немає ще й семи (!) років.

Бронза – в Каріни Лакатош із Мукачевого, яка в останньому турі виграла вирішальну партію в Каміли Химинець і залишила свою суперницю на четвертому місці.

До останньої партії точилася боротьба в турнірі серед хлопчиків. Упевнену перемогу здобув ужгородець Владислав Курило. На півочка відстав від переможця мукачівський спортсмен  Олександр Решетар. А бронзу виборов його земляк Георгій Химинець, який вже давно вважається перспективним шахістом, але тільки тепер досяг першого великого успіху.