Студенти Національного університету «Острозька академія» закликають своїх колег із вишів західних регіонів України підтримати проведення акції запису відеозвернень «Схід і Захід разом» до студентів і викладачів вищих навчальних закладів східної та південної України, всіх жителів східних і південних областей.

Вони закликають об’єднати спільні прагнення до єдності та консолідованості нашої держави, до встановлення миру та злагоди між усіма громадянами, яким будувати майбутнє України.

За матеріалами: День

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Студенти закликають українців об'єднатись (відео)”
 1. студенты винницкого тогово-экономического института В БЕДЕ!!! коррупционное руководство института хочет отчислить 15 студентов,которые отказались давать взятки ректору и его заместительше.ПОМОГИТЕ ЭТИМ СТУДЕНТАМ В БОРЬБЕ СО ВЗЯТОЧНИКАМИ !!!!!!

  1. Шановні студенти! Якщо у вашому ВНЗ насправді відбуваються неправомірні дії, радимо Вам звернутися через соціальні мережі до міністра освіти і науки України Сергія Квіта, голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілії Гриневич, а також до Студентської координаційної ради. Хоча у цьому разі вам треба буде оперувати фактами і прізвищами. Поки ваше повідомлення не містить таких даних воно є анонімкою.
   https://www.facebook.com/serhiy.kvit.3?fref=ts
   https://www.facebook.com/liliya.grynevych?fref=ts
   http://vk.com/skronprotest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *