Понад 4,5 тисячі абітурієнтів із Тернопільщини вже учасники ЗНО-2014 - 57 shajnyukНезалежно від зміни керівництва Міністерства освіти і науки України, ЗНО ніхто не відмінятиме!

Тобто реєстрація на незалежне оцінювання триває до 5 березня. Уже подали заявки понад 70 % абітурієнтів нашої області. Але організатори тестування просять не зволікати з реєстрацією.

“Зовнішнє оцінювання – одна з найдієвіших реформ в освіті, тому вона буде продовжена. Переживати, боятися, що тестування не відбудеться або його відмінять, немає жодних підстав. Ми продовжуємо роботу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання”, – пояснив заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Із Тернопільщини на тестування вже зареєструвалося понад 4,5 тисячі майбутніх абітурієнтів. Найбільше реєструється на ЗНО з української мови і літератури, бо це випробовування – обов’язкове для всіх. Популярними є, як і в минулі роки, математично-природничі дисципліни: математика, біологія і географія. Трохи менше абітурієнтів зареєструвалося на фізику та хімію. Серед гуманітарних дисциплін лідирують історія України та англійська мова. Найменше зареєструвалося для проходження тесту з іспанської – шість майбутніх вступників. Організатори ЗНО закликають абітурієнтів серйозно підійти до заповнення документів на реєстрацію.

“Програма реєстрації не дозволить зробити помилки. От лише виникають негаразди, коли абітурієнти заповнюють вручну деякі свої персональні дані. Забувають поставити дату, підписатися, вручну затвердити копії. Це, зокрема, стосується документа, який засвідчує особу – паспортних даних”, – говорить Юрій Шайнюк.

За матеріалами: ТГН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *