8 Березня не відзначатимуть - 1 d0 98 d0 b7 d0 be d0 b1 d1 80 d0 b0 d0 b6 d0 b5 d0 bd d0 b8 d0 b5 079Голова департаменту ТОДА Іван Запорожан підписав розпорядження, згідно з яким у навчальних закладах області на свята 23 лютого та 8 березня заборонено збирати кошти для відзначення цих свят.

“Зважаючи на неодноразові звернення батьківської громадськості навчальних закладів області щодо проведення збору коштів із метою відзначення свят Дня захисників Вітчизни та 8 Березня департамент освіти і науки обласної державної адміністрації застерігає керівників органів управління освітою та навчальних закладів області щодо недопустимості його проведення і попереджує їх про особисту відповідальність за виявлені подібні факти”, – йдеться у розпорядженні.

За матеріалами: Студстолиця

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “8 Березня не відзначатимуть”
  1. все корупцію в освіті подолано…..25 грв,на 8 березня не можна ,а 500$ за медаль то нюормально….і по 200грв, на подарунок школі тоже нормально …і кожного року по 200 грн.на зошити ,і по 15 грн, на потреби школи….щомісячно ….про це всі мовчать….а от вчительці 20 грн, на щоколадку ….НІ В ЯКОМУ РАЗІ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *