Google запускає освітній сервіс Oppia. Його ідея полягає в тому, щоб кожен змін створити власний навчальний інтерактивний проект, повідомляє Google Open Source Blog.

За допомогою сервісу Oppia автор зможе самостійно впорядкувати свій проект і поширити для користувачів. Для цього не потрібні знання з програмування.

В компанії повідомляють, що Oppia передбачає особливу навчальну модель. Викладач ставить запитання користувачам. Залежно від відповідей учнів він вирішує, про що запитувати далі, які додаткові матеріали використовувати і тощо.

«Ви можете розглядати цей проект як розумну систему зворотного зв’язку, що навчає, а не просто вимагає від вас правильної відповіді чи проставляє оцінки правильно/неправильно», – йдеться в повідомленні.

В Google переконані, що Oppia пропонує більше, ніж просто презентацію контенту. Вона збирає дані про те, як користувачі з її допомогою взаємодіють із сервісом, щоб автори могли оперативно реагувати на поведінку учнів.

Якщо, наприклад, відповіді на запитання не відповідають темі, автор може створити нову гілку обговорення у вигляді самостійного проекту. Таким чином користувач зможе поглибити свої знання.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *