Британська фірма, що спеціалізується на організації розваг для шанувальників зомбі, відкрила вакансію на посади живих мерців, повідомляє Orange News. Кандидатам, які успішно пройдуть співбесіду, належить виконувати роль зомбі в спеціальному замку. Купуючи квиток у замок, любителі жахів отримують можливість протягом кількох годин бігати від зомбі та намагатися уникнути можливої “загибелі”. Квиток коштує 99 фунтів стерлінгів, найближчу гру заплановано на 11 серпня.

Як розповів представник компанії, це насамперед гарний підробіток для студентів, бо саме вони найбільш активні претенденти на посаду зомбі (деякі саме так поводяться під час навчання). Кожен, хто хоче себе спробувати в незвичній ролі, повинен з’явитися на співбесіду загримованим під живого мерця й у відповідному костюмі. Крім того, потрібно продемонструвати роботодавцям уміння поводитися, як зомбі, тобто видавати страшні нерозбірливі звуки і рухатися, як персонажі жахів. Досвід роботи не потрібний.

Співбесіда відбудеться 28 червня в Лондоні. Тим, кому вдасться справити хороше враження на представників фірми, належить відправитися в графство Чешир, де розташовано покинутий замок. Саме там захоплюючі  пригоди чекають на відчайдухів – любителів зомбі.

Яка зарплата живого мерця, не уточнюється.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу