1 березня 2014 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з метою пошуку ефективних підходів до формування засобами освіти в дітей та учнівської молоді розуміння здоров’я як незаперечної цінності життя людини, відбулася ІІ обласна науково-практична конференція «Екологія і здоров’я», яку підготував і провів за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Донецький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

У заході взяли участь 150 учасників – учні, педагоги, науковці, представники установ охорони здоров’я, які працювали по 6 секціях. 

З урахуванням актуальних проблем сьогодення на конференції розглядали такі питання для вчителів: 

  • Впровадження сучасних здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес. 
  • Виховання екологічної свідомості молоді в умовах навчального закладу. 
  • Духовні аспекти екологічного виховання. 

Для учнів і студентів:

  • «Я зберігаю здоров’я так!» 
  • «Я обираю гідне майбутнє» 
  • «Від екології здоров’я – до екології душі». 

На урочистому відкритті заступник начальника управління загальної освіти Олена Макаренко зазначила, що особлива увага в освітянських закладах Донеччини приділяється організації виховної роботи, спрямованої на загартування школярів, формування в них навичок здорового способу життя, виховання в дітей почуття патріотизму, відродження національних традицій.

Привітав учасників конференції головний лікар обласного центру здоров’я Володимир Удодов, який побажав учасникам конференції успіхів, творчих звершень, здоров’я і натхнення.

До педагогічних працівників звернулася головний спеціаліст відділу виховної роботи та корекційної освіти, обласний координатор програм здоров’я Світлана Гордейчук, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що завдяки впровадженню превентивних програм, факультативних курсів формуються життєві навички в учнівському середовищі.

Завідувач Центру національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Ломакіна зосередила увагу на екологічному вихованні молоді та участі в різноманітних заходах.

Директор Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Денис Безумов подякував усім присутнім за небайдуже, турботливе ставлення до навколишнього середовища та свого здоров’я, побажав натхнення, наполегливості, працьовитості у вирішенні питань, пов’язаних із здоров’ям людини в сучасному довкіллі.

На пленарному засіданні свої творчі доробки презентували учні Донецького профільного ліцею № 135, Ясинуватської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3, Донецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 58.

Наприкінці заходу відбулося відзначення найкращих учасників і нагородження їх подяками департаменту освіти і науки облдержадміністрації, грамотами обласного еколого-натуралістичного центру.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *