Освіта інтегрується в Європу -У Вінницькому національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів на тему: «Інноваційне забезпечення сталого розвитку України в контексті інтеграції до Європейського Співтовариства».

Науковий форум організовано кафедрою фінансів ВНТУ під егідою Міністерства освіти і науки України та за активного сприяння Київського національного університету імені Тараса Шевченка (кафедра підприємництва економічного факультету), Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (економічний факультет) і регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у Львові.

«Досягнувши омріяного матеріального добробуту, людина намагається збільшувати свої статки. І так до безкінечності, адже душа залишається голодною. Це три тисячоліття тому запримітив Еклезіаст. І підтвердженням цього є історія. Замість того, щоб стати обіцяним комфортним земним раєм, планета виснажується. Пустелі — не тільки Сахара, а й наша Олешківська, що поблизу Херсона, — вперто розповзаються. Війни майбутнього вестимуться не за «чорне золото» — нафту. Війни майбутнього — це вже навіть не інформаційні війни. Війни майбутнього вестимуться за рідину, з якої на 80 відсотків складається кожен із нас — за воду», — наголосив у своїй доповіді завідувач кафедри фінансів Вінницького національного технічного університету, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько.

«Проблема погіршення стану довкілля пов’язана з прагненням людства до матеріального збагачення. Лише змінивши спосіб мислення, а потому й спосіб життя, можна домогтися такого економічного розвитку, який відповідатиме потенційним можливостям планети», — зазначив  учений.

Жвавий інтерес аудиторії викликала доповідь кандидата економічних наук, доцента Тетяни Журко «Проблеми і перспективи застосування аутсорсингу в ІТ-проектах».

У роботі конференції взяли участь молоді науковці — кандидати наук, докторанти, аспіранти, здобувачі, а також студенти майже з усіх областей України.

Конференція працювала у трьох секціях:

1.      Проблеми сталого розвитку в контексті інноваційних перетворень в Україні;

2.      Забезпечення сталого розвитку підприємств в умовах глобалізації економіки;

3.      Ринкові процеси в Європі та їх вплив на економіку України.

Усі учасники наукового форуму молодих економістів отримали збірник матеріалів конференції.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *