МАН: Захистіть дітей від військової агресії - 105801.jpgМала академія наук України є освітньою системою, що опікується пошуком і підтримкою обдарованих дітей і молоді, забезпечує їм умови для духовного, творчого, інтелектуального розвитку. З огляду на це, звертаємося до української і світової громадськості у зв’язку з подіями, що відбуваються в Україні.

28 лютого почалася неприкрита і необґрунтована агресія Російської Федерації проти України. Російська сторона всіляко провокує розгортання силового сценарію задля повної дестабілізації ситуації в нашій державі. Переконані, що військовий конфлікт є неприйнятним для обох держав, призведе до великої кількості жертв, загрожує втратою незалежності, суверенітету і територіальної цілісності країни, ставить під загрозу безпеку, захищеність і вільний розвиток усіх громадян України, зокрема дітей і молоді.

Звертаємося до батьківської, педагогічної спільноти і до всіх українців з проханням усіма силами і засобами донести до російської та світової громадськості думку про неприпустимість збройного конфлікту, вимогу негайного виводу військ РФ з території України.

Звертаємося до наших закордонних партнерів і світового співтовариства:

захистіть українських дітей від військової агресії!

Про Євромайдан:

Тяжко, коли твій друг іде в небуття. І набагато важче, коли ціла сотня героїв іде у Небо – в самому центрі Києва, на Майдані.

Студенти й викладачі, вчителі і програмісти, митці і громадські діячі, підприємці, селяни й робітники. Світлі, відкриті, мужні люди з усієї України та інших держав. Вони загинули, захищаючи наше право на вільне життя. Залишили маленьких дітей, молодих дружин, згорьованих батьків…

Щире співчуття  родинам, близьким і друзям людей,  життя  яких  трагічно обірвалося  на Майдані. Глибоко сумуємо разом з ними і поділяємо їхню скорботу.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за майбутнє України.

Будьмо гідні їхньої пам’яті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *