Еміль Ністрем, батько маленької Сінхільди зі Швеції, проявив креативність і за допомогою фотошопу створив кумедні колажі, які тут же стали популярними в соціальних мережах.
Багато батьків люблять фотографувати своїх малюків, і що кумедніші та миліші фотографії, то краще. Але професійний фотограф Еміль Ністрем зі Швеції пішов ще далі. Завдяки його творчим ідеям дворічна дочка Сінхільда «ремонтує машину», « господарює на кухні » і навіть «б’ється, як ніндзя».

«Перше фото я зробив випадково, коли тестував новий фотоапарат, – каже Еміль. – Сінхільда зробила дуже смішний вираз обличчя і якось дивно розкинула руки. Я тут же опрацював фотографію у Photoshop, додав відповідний фон. Вийшло весело. Відтоді неймовірні ідеї з’являються в мене постійно! »

На сторінках у соціальних мережах у щасливого батька сотні поціновувачів, які з нетерпінням чекають нових робіт.

Популярність вашої дитини залежить від фото - 57921426Популярність вашої дитини залежить від фото - 35227205Популярність вашої дитини залежить від фото - 38265498Популярність вашої дитини залежить від фото - 07802740Популярність вашої дитини залежить від фото - 47750474

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *