13 березня 2014 року о 14:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться ХІІІ міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Конкурс відбудеться напередодні Всесвітнього дня поезії (21 березня): нагадування всім сучасникам про великих поетів, які своїм твердим словом впливали на долі цілих держав і завжди були в пошані.

Міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка проходить щорічно з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення обдарованої молоді та залучення її до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря.

У конкурсі візьмуть участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці, які читають або виконують у музичному супроводі поезію Тараса Шевченка, твори інших авторів про Кобзаря, а також власні твори про поета.

Високопрофесійне журі оцінюватиме рівень виконавської майстерності конкурсантів, постановку голосу, сценічний образ, культуру. Для власних творів враховуватимуть ідею та зміст поезій, рівень поетичної майстерності.

Переможці конкурсу отримають звання лауреата, дипломанта та учасника конкурсу, будуть нагороджені дипломами гран-прі, лауреата I, II, III ступенів, цінними подарунками.

Довідково.

Конкурс проводиться у два етапи:

– І етап – районні конкурси (лютий 2014 року);

– ІІ етап – міський конкурс (13 березня 2014 року).

Організатори конкурсу: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації; Національний музей Тараса Шевченка; Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

Мета та завдання конкурсу: національно-патріотичне виховання, духовний розвиток підростаючого покоління; залучення дітей, учнівської молоді до вивчення, осмислення та сприйняття творчої спадщини Тараса Шевченка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *