0 403
У Бахрейні судять 11-річну дитину за участь у заворушеннях 22 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Суд Бахрейна переніс на 5 липня оголошення вироку у справі 11-річного Алі Хасана, який обвинувачується в участі в антиурядових заворушеннях. Він став наймолодшим представником шиїтської громади, заарештованим за підривну діяльність.

За матеріалами слідства, дитина допомагала зводити барикади на вулицях одного з передмість столиці країни Манами. Свідки, нібито, бачили, як хлопчик возив сміттєві контейнери і носив дошки.

Хасана було заарештовано 14 травня і близько місяця він провів у в’язниці для неповнолітніх злочинців. Іспити за шостий клас Алі також складав  у буцегарні. Лише 11 червня дитину випустили під заставу.
Правозахисна організація Amnesty International вимагає негайно звільнити дитину. Вона стверджує, що Хасан з друзями бавився неподалік від барикади. Коли прибули військові, дити  втекли, а він заціпенів від страху і був заарештований.

Адвокат хлопчика заявляє, що протягом кількох годин на дитину чинився потужний тиск. Зрештою, голодний, заляканий і самотній, хлопчик зізнався в приписуваних йому злочинах. В обмін на зізнання поліцейські обіцяли звільнити його.

Однак прокуратура вважає, що всіх процесуальних норм було дотримано. Алі допитували  4 години, після чого передали відділу в  справах неповнолітніх. “Зізнання Хасана доводить його провину”, – стверджує державне обвинувачення.

За матеріалами Newsru.co.il

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *