Умови прийому до ВНЗ буде змінено - МОН - 111114 березня під час прес-конференції в Міносвіти і науки України перший заступник міністра Інна Совсун повідомила про зміни, що найближчим часом чекають на вступників. За її словами, середній бал атестата не є об’єктивним показником, за яким можна порівнювати результати різних учнів, тому: «Ми прийняли рішення, що цього року будуть прийматися відповідні зміни до Умов прийому до ВНЗ. Середній бал атестата враховуватиметься, але не в сумі 200 балів, а в сумі 12 балів. Проект цього рішення буде підготовлений найближчим часом».

Також перший заступник наголосила, що планується забезпечення активного інформування про діяльність МОН, адже публічність і прозорість гарантуватимуть зростання рівня довіри до нового керівництва Міністерства освіти і науки, і «з 1 квітня всі зможуть зайти на сайт міністерства та подивитися, за що та кому сьогодні платило міністерство», – повідомила Інна Совсун.

Крім того, вже триває робота над спрощенням процедури нострифікації (процедура визнання іноземних документів про освіту), адже зараз вона є вкрай ресурсоємною.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *