Незвичайний табір для дітей в Угорщині - 2 upload iblock dd3 dd39f2dad13fa28cc1faa0b24661668aЛітній табір у місті Могіород, Угорщина дуже відрізняється від тих таборів, які відвідують діти в інших містах світу. Сотні дітей від 11 і до 22 років збираються там, щоб відчути “принади” військового життя протягом тижня. Запис туди відбувається на добровільних засадах.
У цій Військовій Традиційній Асоціації діти отримують військову підготовку від досвідчених солдатів, і дізнаються все про те, як захищати свою Батьківщину. Вони живуть у наметах, стоять на  варті, беруть участь у нічних чергуваннях. Також кожен день вони займаються складними фізичними вправами і теоретичною підготовкою.
Глава літнього табору Цсолт Хорвет розповідає, що діти отримують реальну військову підготовку, до якої входять втомливі тести, ранкові пробіжки, фітнес-вправи. Дисципліна в таборі – це головне, будь-яка провина карається відтисканнями від підлоги. Усе це робиться з розрахунком на те, що в майбутньому найуспішніші з дітей виберуть для себе військову службу або роботу в поліції.
І хоч обов’язкова військова повинність в Угорщині була скасована в 2004 році, ностальгія за тими часами залишилася в громадян цієї країни. Тому й відкрився цей військовий дитячий табір. Деякі батьки вважають військову підготовку важливою для фізичного та розумового розвитку. Декому військовий стиль здається модним. Та й діти максимально насолоджуються «службою». Для них це різновид пригоди.

За матеріалами сайту drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *