Студенти вперше ознайомилися з подробицями депутатської роботи - 50489 10Днями в Миколаївській обласній раді стартувала щорічна програма студентських стажувань «Студенти для органів місцевого самоврядування». Студенти-переможці конкурсного відбору зібралися в сесійній залі та вперше ознайомилися з подробицями депутатської роботи.

Голова обласної ради Тарас Кремінь розповів майбутнім стажерам  про порядок роботи обласної ради, її структуру, історію, функції та повноваження.

 Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської міської громадської організації «Центр студентських стажувань».

Програма стажувань передбачає відвідування студентами пленарних засідань сесій, участь у роботі постійних депутатських комісій, де вони працюють над вдосконаленням власних проектів.

 Серед кращих проектів, із якими студенти виграли конкурс для участі у стажуваннях, – модернізація Молодіжного центру, розвиток внутрішнього туризму в Миколаївській області, організація пунктів утилізації батарейок і акумуляторів, проведення молодіжного фестивалю – візитної картки Миколаєва, формування і робота молодіжних дорадчих органів міської та обласної влади, а також інші ініціативи.

  Загалом стажування молоді в органах місцевого самоврядування Миколаївської області проходять із 2006 року. У 2011 році програма вперше реалізовувалася у вигляді довгострокових стажувань на базі депутатських комісій. У 2013 році в Миколаєві заснований «Центр студентських стажувань», що адмініструє програму. За вісім років існування програми в органах місцевого самоврядування на території області стажування пройшли 346 молодих фахівців.

За матеріалами  nikvesti.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *