Інформаційний день Еразмус+ у КНУ імені Тараса Шевченка - 0002Учора, 5 березня, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся «Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті», організований Національним Темпус-офісом в Україні (Національний Еразмус+ офіс в Україні) у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Захід відвідала в. о. першого заступника міністра освіти і науки Інна Совсун. 

У рамках Інформаційного дня було представлено нову міжнародну освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014 – 2020 років, а також можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів у рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус і Жан Моне.

Система роботи з Еразмус+ побудована так, що результат безпосередньо залежить від ініціативи та активності самого ВНЗ, незалежно від його статусу та місця розташування. Програма Еразмус+ охоплює три напрями роботи: навчальну мобільність, співпрацю задля інновацій та обміну досвідом, а також підтримку освітніх реформ. 

Із вітальним словом виступив Перший радник представництва ЄС в Україні Хосе Роман Леон Лора. Він зазначив, що у світлі останніх подій у нашій країні співпраця України з ЄС повинна стати більш інтенсивною, зокрема і в освітній сфері. Він переконаний, що одним із найважливіших наслідків реалізації міжнародних освітніх програм є покращення міжнародних зв’язків, інтернаціоналізація, своєрідна «превентивна дипломатія», що забезпечує профілактику різноманітних міжнародних і міжетнічних конфліктів. Також Хосе Лора зазначив, що ЄС відчуває велику відповідальність, адже новий міністр освіти і науки Сергій Квіт назвав Еразмус і схожі міжнародні програми пріоритетними в освітній політиці України.

В. о. першого заступника міністра Інна Совсун зазначила, що разом зі зростанням прозорості в роботі МОН і демократизації управління освітнім процесом одним із головних завдань Міністерства наразі є побудова стратегічного партнерства з європейськими університетами. Учасники Інформаційного дня (а це були представники багатьох ВНЗ України та Європи) мали можливість обговорити з Інною Совсун актуальні проблеми міжнародної співпраці та студентських обмінів.

За інформацією КНУ імені Тараса Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *