Додаток київських програмістів увірвався до топ Apple Store - 54d6b868baf16a9c6c68ae9167f00b40Автори міської спільноти Типовий Київ запустили безкоштовний  мобільний додаток, що всього за кілька днів зайняв провідні позиції в Apple Store.
“Давай разом!” – саме так вони назвали свій проект. Головна особливість – це спонтанні зустрічі з незнайомими людьми.

“Людина, яка живе у великому місті, значну частину свого часу проводить у соціальних мережах. У людей багато “підписувачів”, “друзів”, але водночас часто виникає ситуація, що піти погуляти або в кіно просто немає з ким. Друзі або зайняті, або банально не збігаються бажання. Саме додатком “Давай разом!” ми спробували вирішити цю проблему насамперед для себе, бо самі є такими ж мешканцями міста”, – кажуть творці.

Нових знайомих люди можуть знаходити в безпосередній близькості за допомогою геолокації, або за категоріями інтересів. Прив’язка до конкретної активності, механізм швидкого визначення взаємної симпатії та механізми самомодераціі спільноти – головний інструментарій мобільного додатку.
За перші дні додаток встановили понад 10 тисяч киян і цей показник постійно зростає, тим паче, що така сама можливість передбачена і для інших міст.

Програмісти самі не очікували такого успіху і вже до нового року готують версію для Android.

Інвестиції в проект поки що не залучалися.

За матеріалами bigmir.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *