У цей складний та відповідальний для нашої рідної Вітчизни час учні загальноосвітніх шкіл Чернігова висловили підтримку та захоплення героїзмом, витримкою та рішучістю українських моряків відстояти незалежність України. 

Підняти бойовий дух усім військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних сил України та морського тральщика “Чернігів” мали на меті організатори акцій “Ми з Вами, моряки!” та “Ми за єдину Україну!”. 

Активну участь у написанні листів узяли старшокласники школи № 27. Листи колективні (від групи, класу, школи) та індивідуальні. У них – подяка морякам за захист рідної країни. Школярі розкрили свої творчі здібності, показали своє ставлення до українських моряків, виявили оригінальність і щирість. Найчастіше учні зображували на листах військові кораблі, український прапор і рідну землю. 

А школярі Чернігівського колегіуму № 11 обрали більш сучасну форму – відеозвернення та відеолисти. Діти дякували українським військовим, які захищають рідну землю від війни, висловлювали побажання, щоб Україна була єдиною та неподільною. Усі листи, малюнки та відеозвернення хлопці і дівчата передали військовим журналістам, які найближчим часом відправлять їх українським військовим. 

– Ці акції зараз необхідні. А найголовніше, коли йдеться про бойовий дух наших військових у Криму. Діти добре знають про події, які відбуваються в нашій країні. Вони активізувалися, і на листах паперу висловили свої думки, підтримали моряків. Українці – щирий народ. Ми не хочемо війни! Хай Господь береже наших захисників, – наголосила класний керівник 6-Б класу чернігівської школи № 27 Катерина Лавринець. 

Старшокласники пишуть: 

Марія Акуленко (учениця 6 класу): 

– Дорогі земляки! Пишу листа з подякою за те, що захищаєте нашу Батьківщину. Я бажаю Вам сили духу, міцного здоров’я і вірності нашому народу. Хай Господь додає Вам сил захищати всіх громадян України. Велика Вам подяка і шана. 

Владислав Синявський (учень 6 класу): 

– Дорогі моряки! Я з хвилюванням переживаю за долю українського народу. Висловлюю Вам слова подяки і підтримку у Вашій святій справі – захищати свою землю. Тримайтеся, будьте вірними Україні та захищайте нас. Ще я хочу завірити, що ваша служба потрібна і важлива. Тому хотілося би якось підбадьорити вас і підтримати. Ми щиро поважаємо моряків і їхню нелегку роботу! 

Оксана Савченко (учениця 6 класу): 

– Любі воїни! Пишу Вам листа на підтримку за Вашу вірність Батьківщині. Бажаю Вам здоров’я, щоб завжди перемагали в боях. Бо вважаю, що моряки – це сміливі, сильні, виховані, відважні люди. Знаю: ви сильніші за росіян! Вірю у Вас! 

Анастасія Віротченко (учениця 9 класу): 

– У мене батьки військові. Я завжди захоплювалась тими людьми, які захищають нашу країну, її кордони, а ви оберігаєте морські кордони, тому ваша робота вдвічі складніша. Люди, які місяцями не бувають вдома, не бачать родин, а охороняють нашу державу, заслуговують поваги. Ви – сміливі, витривалі люди, які не вважають свою справу тягарем. Для справжніх моряків – це покликання. Підтримую Вас!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу