Днями в загальноосвітній школі № 17 міста Кіровограда відбулася зустріч місцевих ветеранів-спортсменів із учнями навчального закладу, присвячена святкуванню Міжнародного жіночого дня.

Для кіровоградської міської організації ветеранів спорту стало доброю традицією зустрічатися з молодим поколінням. Свого часу вони прославляли область на всеукраїнських і міжнародних аренах, створювали імідж області як спортивного краю, а зараз свій досвід і знання передають молодим нащадкам, таким чином тримаючи зв’язок поколінь. 

Школярі розповіли гостям про свої нинішні спортивні здобутки, згадали про кращих спортсменів, які навчалися в стінах школи. Для гостей діти підготували концертну програму, організували аматорські змагання. Слова вдячності за теплий прийом від імені ветеранів-спортсменів сказав голова організації, колишній начальник управління фізичної культури та спорту Олександр Березан.

Директор загальноосвітньої школи № 17 Володимир Гора подякував ветеранам за їхній внесок у становлення спортивної слави Кіровограда. У свою чергу віце-президент обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олег Соколовський подарував школі спортивний інвентар, плакати, унікальні спортивні видання, які сприятимуть популяризації та залученню нових учнів школи до занять спортом. І, можливо, своїми здобутками на змаганнях національного та міжнародного рівнів за кілька років вони примусять із гордістю та новою силою говорити як про свій навчальний заклад, так і Кіровоград загалом.

За інформацією департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу