Духовенство завітало до МОНмолодьспорту - img 481720 червня 2012 року відбулося засідання робочої групи з вивчення питання визнання дипломів і наукових ступенів випускників духовних навчальних закладів, утвореної міністерством на виконання доручень Президента України, наданих за результатами зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

Очолює робочу групу т.в.о. міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма. Крім того, до її складу входять представники Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями, релігійних конфесій, духовних навчальних закладів та провідних вищих навчальних закладів, фахівці міністерства.

Під час засідання архімандрит, Уповноважений Української православної церкви з питань вищої освіти і науки Віктор Бедь виразив від усієї Української православної церкви подяку Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за створення робочої групи. «Це справді революційний крок у напряму розвитку богословської освіти в Україні. Сьогодні на пострадянському просторі Україна, завдяки саме позиції фахівців міністерства, передує у питаннях розвитку богословської освіти і науки», – наголосив Віктор Бедь.

На цей час робоча група опрацьовує питання утворення механізмів державного визнання документів про освіту, здобуту в духовних навчальних закладах.

Крім того, обговорено низку питань, зокрема, стосовно діяльності Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОНмолодьспорту; визнання дипломів про освіту та наукових ступенів, присуджених духовними навчальними закладами; ліцензування освітньої діяльності та акредитації духовних навчальних закладів; розроблення галузевого стандарту освіти з богослов’я (теології) та інше.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *