У ВНТУ проходить XLIII науково-технічна конференція -Розпочала роботу XLIII науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів Вінницького національного технічного університету за участі працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств Вінниці та області приурочена до 200-річчя Кобзаря.

Традиційне наукове університетське дійство проводитиметься як зазвичай у два етапи. Перший уже відбувся 5-7 березня. Працювали секції гуманітарних і фундаментальних наук. 12-14 березня – черга секцій загальноінженерних і технічних наук.

У конференції задіяно всі 8 навчально-наукових інститутів ВНЗ, а також Інститут гуманітарно-педагогічних проблем, Інститут інтеграції навчання з виробництвом і Головний центр виховної роботи.

На пленарному засіданні першого, гуманітарного, етапу конференції поміж інших проблем обговорювали Шевченкософію у вимірах поетики (тон задав член Національної спілки письменників України, поет і професор Михайло Стрельбицький), дискутували щодо християнської етики і меж сучасної свободи (доповідач — доктор філософських наук, професор Олег Хома).

В обговоренні гуманітарних питань нині, втім, як і щороку, взяли участь понад півтисячі студентів університету.

У виставковій залі університетського Центру культурології традиційно до відкриття конференції зорганізували художню експозицію творчих студентських робіт. Зі своїми аматорськими творами приєдналися цьогоріч і викладачі та співробітники.

Конференція складається із 55 секцій. Загалом буде виголошено понад 1000 доповідей. З них дві третини – студентами. Варто зауважити, що чимало студентів беруть участь у роботі як гуманітарних, так і технічних секцій конференції.

Щодо кількості задіяних у науковому форумі студентів, то загалом це понад півтори тисячі.

17 березня – підбиття підсумків конференції, доповіді голів оргкомітетів інститутів, розроблення та ухвалення рекомендацій.

За підсумками роботи готується електронне наукове видання матеріалів конференції.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *