Подолати кризу стане легше, якщо навчитися правильно вести бізнес, упевнені вчені Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Експерти зазначають, що пережити кризові часи допоможе розвинутий сегмент малого та середнього бізнесу. Це і зайнятість, і робочі місця. Фахівців у цій галузі готують на базі ЛНУ імені Тараса Шевченка у Школі системного бізнесу. Школа працює для тих, хто серйозно вирішив присвятити себе підприємництву і досягти успіхів.

 «Особливість наших занять у тому, що тут люди отримують практичні поради, як займатися бізнесом. Багато хто просто не знає, з чого почати. Ми викладаємо ази підприємницької діяльності, більшу увагу приділяємо практичній стороні навчання», – повідомив керівник школи, завідувач кафедри маркетингу Луганського національного університету Анатолій Путінцев.

При навчанні використовуються сучасні мультимедійні технології, що дають змогу зв’язуватися із зарубіжними фахівцями.

Щоб зробити яскравий старт, необхідні не тільки фінансові витрати. Спочатку потрібно присвятити час навчанню, щоб мінімізувати пропуски в знаннях та уникнути непотрібних проблем, з якими часто зустрічаються починаючі підприємці, вважають учені.

«Для успішної роботи у сфері бізнесу потрібно змінити власну психологію. Для цього в школі проводяться психологічні тренінги», – розповів Анатолій Путінцев.
Наступного року формат роботи школи вдосконалюватиметься: вчені готують нові методики з підготовки бізнесменів.

Школа системного бізнесу – не єдиний проект Луганського національного університету, що може бути цікавим потенційним і практикуючим підприємцям. Так, на кафедрі маркетингу ЛНУ щорічно відбуваються наукові конференції з бізнес інновацій, на міжнародному рівні обговорюються питання у галузі фінансів і менеджменту.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу