Переможці Національного кубка шкільного Євро-2012, команда ЗОШ № 18, від голови облдержадміністрації отримала квитки на фінальний матч Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться 1 липня в Києві.

«Як і обіцяли, сумські чемпіони зможуть на власні очі поспостерігати за грою найсильніших збірних Європи, повболівати за своїх кумирів», – зазначив Юрій Чмирь.

За його словами, завдяки таланту хлопців, помноженому на умови їх підготовки, які нині в регіоні виходять на європейський рівень, Сумщина долучилася до Євро та стала його переможцем.

Юрій Чмирь упевнений у великому футбольному майбутньому сьогоднішніх школярів, а тому пообіцяв хлопцям у серпні організувати поїздку до Бельгії, де сумські футболісти продемонструють свою майстерність селекціонерам футбольного клубу «Брюгге». «Селекційна школа є однією з найкращих у світі», – повідомив голова облдержадміністрації.

Та перш ніж відправляти юних футболістів до Бельгії Юрій Чмирь вирішив оцінити клас хлопців, зігравши з ними товариський матч.

«Ми дуже вдячні керівництву області за жадану нагороду, а також підтримку наших хлопців, які роблять лише перші кроки на шляху до великого футболу», – зауважила тренер-викладач команди ЗОШ №18 Оксана Рахматулліна.

На її переконання, за такої підтримки в юних футболістів є всі шанси захищати кольори найтитулованіших футбольних клубів та відстоювати честь національної збірної команди України.

За матеріалами прес-служби МОнмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *