Львівські студенти запрошують у гості спудеїв зі сходу - b5841311afa80b8f819611912c19e49eЛьвівські студенти вирішили самотужки подолати ворожнечу і незнання та запросили своїх колег із різних міст на сході України до себе в гості. Протягом березня, квітня, травня вони прийматимуть гостей із Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, Криму. Ініціатива народилася в середовищі студентів Українського католицького університету, її підхопили студенти інших навчальних закладів міста.

«Для студентів ця акція є надзвичайно важливою, адже оскільки молодь України – це її майбутнє, то не може бути між нами непорозуміння, розбрату. Ми хочемо продемонструвати, що ми всі однакові, що в нас немає упереджень. Стереотипи важливо ламати на усіх рівнях. Сподіваємося, що ця акція закладе фундаменти співпраці та дружби студентів сходу і заходу», – пояснила філософію акції представниця Студентської Координаційної Ради Килина Курочка.

Програма відвідин Львова містить екскурсії містом, візит до мерії, зустрічі з відомими людьми міста та спільну вечерю. Львівські волонтери забезпечують проживання, частково харчування та витрати на екскурсії. Гості ж самостійно оплачуватимуть дорогу.

Міська рада Львова, гаслом якого є «Львів – відкритий до світу», підтримала студентську ініціативу. «В природі молодої людини є інстинкт пізнання нового, тому молоді люди повинні багато подорожувати. У Львові дуже цінують можливість пізнання. Коли люди приїжджатимуть, то пізнаватимуть щось нове, і це змінюватиме їхній світогляд. Цю ініціативу я назвав би програмою відкритого світу – «пізнай іншого і пізнаєш себе», – наголосив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики, виконувач обов’язків заступника міського голови Львова.

Варто зазначити, що на студентську ініціативу зголосилися представники бізнесу у Львові. Хостели надаватимуть місця для проживання, кафе забезпечуватимуть харчування, а найкращі екскурсоводи готові допомогти гостям краще познайомитися з містом. Львів’яни також хочуть долучитися до акції і готові приймати гостей у власних домівках. Ініціатива була оголошена вчора через Facebook та Вконтакте і вже отримано понад 100 заявок на участь.

За матеріалами: Українського Католицького Університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *