Вихованці дитбудинку з Криму зараз на Львівщині - x 20ab9f07У зв’язку із складною політичною ситуацією в Автономній Республіці Крим, з 07 до 13 березня 2014 року в м. Львові перебуває Дитячий будинок сімейного типу з селища Чорноморське Чорноморського району АР Крим разом із мамою-вихователькою.

ДБСТ – це  8 дітей (4 хлопчики та 4 дівчинки ) віком від 8 до 16 років.

Сім’ю гостинно прийняла на проживання до власного будинку сім’я Проциків – господарі Дитячого будинку сімейного типу села Жовтанці Кам’янка-Бузького району.

Для забезпечення повноцінного перебування кримчан у Львові та області також організували змістовне дозвілля. Серед іншого – це різноманітні екскурсії (а саме екскурсія до Олеського та Підгорецького замків; піша екскурсія містом Львовом, в т.ч. на Високий замок; екскурсія поїздом «Чудо-тур»; екскурсія на радіо), відвідини ковзанок, Майстерні шоколаду; перегляди кінофільму у кінотеатрі «Планета Кіно ІМАХ» та вистави «Наш Шевченко» в Театрі юного глядача.

Під час відвідин Львівщини цей ДБСТ перебував під опікою Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та під супроводом Кам’янка-Бузького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У рамках акції відбувся обмін досвідом щодо функціонування дитячих будинків сімейного типу, складено план проведення спільного оздоровлення дітей із ДБСТ Львівщини та АР Крим.

Як нам повідомив Ярослав Бордіян, директор ЛОЦ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поки що діти з Криму повертаються на півострів, аби продовжити навчання, однак, якщо політична ситуація погіршиться і загрожуватиме освіті чи життю дітей, їх обіцяють переселити до міста Лева на постійне проживання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *