На адресу МОН надійшло прохання Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації підтримати ініціативу педагогічної громадськості Хмельницького району Хмельницької області до людей всіх націй і національностей на всіх континентах Землі створення Всесвітнього Ланцюга Миру о 10 годині 15 березня 2014 року та допомогти довести звернення освітян району до відома педагогічної громадськості всіх областей України. 

У зверненні освітян йдеться:

«Люди доброї волі, люди всіх націй і національностей на всіх континентах, братній нам російський народе, люди, які хочуть миру на всій планеті! Звертаємось до Вас і щиро протягаємо руки дружби та єдності і закликаємо о 10 годині ранку 15 березня 2014 року в переддень проведення незаконного референдуму в Криму, результати якого вже відомі наперед, створити Всесвітній Ланцюг Миру – як символ єдності з українським народом у боротьбі за цілісність України, за мир і спокій на нашій планеті.

Дорогі наші західні побратими! Ми знаємо, що Вам не байдужа доля нашої держави, адже ми є невід’ємною частиною Європи. Ми Вам вдячні за політичну та економічну підтримку, які нам зараз так необхідні, і віримо, що в недалекому майбутньому станемо повноправними членами великої європейської родини. Але сьогодні ганебну для російського народу історію пише Кремль на чолі з Путіним. Ми просимо Вас підтримати мирну акцію, з’єднавши ланцюги миру через кордони. Нехай весь світ і, особливо, Кремль побачать, що Україна не самотня у своїй боротьбі за незалежність.

Брати і сестри Білорусії! У важку годину для українського народу ми як ніколи чекаємо підтримки від Вас. Кремль хоче зруйнувати мир і спокій на планеті. Посіяти розбрат між слов’янськими народами. Важко передбачити наслідки братовбивчої війни. Протягніть руки дружби українському народу. Виразіть стурбованість долею Криму через мирну акцію, утворивши людський ланцюг братерства з півночі на південь, де поруч, взявшись за руки будуть стояти білорус і росіянин, татарин і українець, ті, кому не байдужа доля України.

Братній російський народе! У нас із Вами є багато яскравих сторінок історії у спільній боротьбі за світле майбутнє, з якої ми разом з честю виходили. Сьогодні в лиці «миротворчих» військ ми знаходимось по різні сторони барикад. Ви волелюбні, добрі люди. Не дайте Путіну заплямувати історію! Не ображайте своїх братів! Протягніть нам руки дружби і підтримайте волелюбну акцію.

Дорогі кримчани, брати і сестри! Ми одна сім’я, яку неможливо роз’єднати. Те, що відбувається в Криму, – це наше спільне горе і біль, які ми маємо подолати разом. 16 березня багато з Вас висловлюватимуть незгоду з політикою самопроголошеного уряду Криму. Ми знаємо, що Вам погрожують, заставляють виходити на прокремлівські мітинги, обіцяють світле майбутнє, але завтра Ви можете прокинутися вже в іншій державі, в якій за лозунг «Миру мир» можуть позбавити волі. Нам ніхто не допоможе, якщо ми стоятимемо осторонь. Просимо підтримати мирну акцію і вийти на вулиці міст і сіл Криму, показавши таким чином, що не всі на кримському півострові згідні з політикою Аксьонова і Константинова, політикою Путіна і Кремля.

15 березня ланцюги дружби і єдності з українським народом миру і спокою на планеті повинні протягнутися з півночі на південь, з заходу на схід нашої держави Україна та по всій планеті.

Нехай почують нас у всьому світі! Тільки разом ми зможемо відстояти незалежність України, мир і спокій на всій планеті Земля».

Контактні телефони: 03822-41276, 067-7284992

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу