Днями в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася презентація першого номера студентсько-викладацького науково-публіцистичного журналу «Полілог».

У ній узяли участь найталановитіші представники ННІ філології та журналістики та соціально-психологічного факультету.

Організатором заходу виступила кафедра теорії та історії світової літератури ННІ філології та журналістики університету.

На гостей «вишуканого дійства поезії» чекали приємні враження та позитивні емоції, викликані прослуховуванням витонченої душевної лірики та її музичним супроводом.

Часопис, головний редактор і творчий наставник якого – креатор ідей щодо редагування журналу – завідувач кафедри теорії та історії світової літератури, доктор філологічних наук, професор Володимир Єршов, міститиме наукові, художні та публіцистичні твори різних видів і жанрів із необмеженої літературної та літературознавчої проблематики всіх небайдужих до художнього та наукового слова дослідників і митців. Для одних це стане першим кроком у високу науку, для інших – до Кастальського ключа сакрального словесного мистецтва.

Ідея назви збірника належить доценту Галині Соболевській. До редакційної колегії «Полілогу» входять усі представники викладацького складу кафедри, під чітким і виваженим керівництвом яких студенти готують до друку наукові публікації, роблять перші спроби вираження власних творчих здібностей. Крім наукових публікацій, у «Полілозі» є рубрика «Поетична сторінка», серед авторів якої – викладачі та студенти ЖДУ імені Івана Франка. Це чудова можливість для творчих та обдарованих особистостей виразити власну індивідуальність у художньому слові – чи то поетичному, чи то прозовому, але найголовніше, що натхненному велінням душі. Всі члени кафедри своїми справами та вчинками підтримували не тільки ідею, а й весь процес від А до ?.

В університеті сподіваються, що цей перший номер – лише початкова, але стійка сходинка до нових творчих звершень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу