Губернатор Олександр Вілкул на засіданні Ради ректорів ВНЗ при Дніпропетровській облдержадміністрації поставив завдання Головному управлінню освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації разом з Радою ректорів розробити проект з підвищення привабливості навчання в місцевих  вишах для абітурієнтів з інших областей України.

«У тому числі треба скласти план інформаційного забезпечення вступної кампанії до вищих навчальних закладів, як однієї з важливих складових цього проекту. Крім того, на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації потрібно розмістити інформацію про всі ВНЗ Дніпропетровщини», – сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що кожен абітурієнт та його батьки повинні мати можливість вивчити весь комплекс освітніх послуг вищих навчальних закладів регіону, а також організацію проживання та дозвілля студента. «Для цього необхідно проаналізувати досвід таких великих освітніх центрів, як Массачусетський, Колумбійський, Каліфорнійський університети», – сказав керівник області.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу