Патріарх Сербський Іриней вручив Дмитру Табачнику орден святителя Сербського Сави і подякував за підтримку косовських сербів.

16 березня Патріарх Сербської Православної Церкви Іриней зустрівся з міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником, який перебував з візитом у Бєлграді 14-16 березня 2012 року.

В ході зустрічі було обговорено кілька актуальних питань вселенського православ’я, а також становище сербського населення Косово і Метохії. Під час церемонії нагородження Святіший Патріарх Іриней особливо відзначив глибокі знання Д. В. Табачника в галузі історії Сербської Православної Церкви та сербського народу, а також його громадську діяльність, спрямовану на зміцнення єдності Православних Помісних Церков. Його Святість висловив глибоку вдячність Дмитрові Табачнику за активну і послідовну підтримку косовських сербів і зазначив, що його виступи на цю тему, в тому числі перекладена сербською мовою робота «Космет: поранене серце Сербії», дуже високо оцінюються в країні. Наприкінці зустрічі Патріарх нагородив Дмитра Табачника вищим орденом Сербської Православної Церкви – Орденом святителя Сербського Сави II степеня за «мужню і самовіддану захист православних святинь і сербського народу Косово і Метохії». У церемонії також взяли участь єпископ Ремезьянський Андрій і посол України в Республіці Сербія В. Недопас.

За інформацією сайту РПЦ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *