18 березня 2014 року об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться урочисте відкриття П’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Терміни проведення виставки: 18 – 20 березня 2014 р. 

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» сьогодні є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик і педагогічних технологій і сучасних електронних засобів навчання, спрямованих на формування європейського рівня стандартів національної освіти.

Свої вагомі досягнення презентуватимуть 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств і бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану. Зокрема, 147 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 зарубіжних закладів освіти та міжнародних представництв; 667 органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 136 професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти; 33 виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Закордонні навчальні заклади та міжнародні агенції представлять свої досягнення, досвід співпраці з українськими закладами освіти, запропонують потенційним абітурієнтам та їхнім батькам, педагогам, директорам шкіл України освітні програми, ознайомлять з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою.

Підприємства та представництва індустрії сучасних засобів навчання, електронних систем, програм і рішень для галузі освіти презентуватимуть на експозиціях електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх впровадження у навчальний процес.

Програма виставки передбачає проведення 59 педагогічних читань, науково-практичних конференцій, семінарів і круглих столів за участю директорів і провідних науковців НАН і НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур, які презентують власний досвід соціального партнерства з навчальними закладами, впровадження нових виробничих технологій у педагогічний процес.

18 березня 2014 р. відбудуться:

· Нагородження вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти – переможців рейтингового виставкового конкурсу гран-прі «Лідер вищої освіти України», гран-прі «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

· Відзначення вищих навчальних закладів за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus сертифікатом «Якість наукових публікацій».

· Нагородження професійно-технічних навчальних закладів-переможців рейтингового виставкового конкурсу – гран-прі «Лідер професійно-технічної освіти України».

· Нагородження закладів освіти та підприємств – переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними і бронзовими медалями.

У межах Дня аграрної освіти 18 березня 2014 р. відбудуться дискусія на тему «Аграрна освіта: сучасність та перспективи» та майстер-класи, організовані аграрними вищими навчальними закладами.

Уперше 19 березня 2014 р. відбудеться День професійно-технічної освіти. Програмою передбачено:

· проведення семінару «Фахова підготовка робітничих кадрів у навчально-практичних центрах професійно-технічних навчальних закладів – важлива складова розвитку сучасного виробництва», проводять Супрун В.В., директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України та Паржницький В.В., начальник відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України;

· театралізований показ мод і численні майстер-класи «Місто майстрів» від представників професійно-технічних закладів освіти з усіх регіонів України.

Організатори виставки зазначають, що спектр представлених освітніх послуг, інноваційних технологій та обладнання зможе зацікавити найвимогливіших відвідувачів від школярів до професіоналів галузі.

Із детальною програмою роботи виставки можна ознайомитися в Оргкомітеті або на офіційному сайті виставки vsosvita.com.ua

Оргкомітет виставки: тел./факс: +38 044-498-42-04; 498-42-05; +38 067-656-51-89.

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *