У Київський дитячій академії мистецтв відбувся семінар з авторського права - 13Державна служба інтелектуальної власності України організувала та провела семінар на тему «Механізми охорони та захисту авторського права та суміжних прав у контексті національного законодавства» в Київській дитячій академії мистецтв.

Семінар відвідали представники театрів, музеїв, бібліотек, навчальних закладів та організатори гастрольних заходів: Київського академічного театру юного глядача на Липках, Київського академічного молодого театру, Джазової школи, Національного музею російського мистецтва, Академії естрадно-циркового мистецтва, Театру оперети, Київського академічного театру ляльок, хору «Хрещатик», низки дитячих художніх і музичних шкіл.

Основні питання, обговорені під час зустрічі, стосувалися як загальних тем –  законодавчої бази захисту авторського права У Київський дитячій академії мистецтв відбувся семінар з авторського права - 23та суміжних прав, відповідної реєстрації авторського права, виплати винагороди тощо,  так і низки практичних питань, з вирішенням яких стикаються митці безпосередньо в роботі.

Фахівці Державної служби та представники організацій колективного управління отримали пропозиції від митців щодо тематики наступних семінарів. У подальшому такі заходи планується проводити регулярно.

Начальник відділу авторського права та суміжних прав Державної служби Олег Гуменюк подякував ректору Київської дитячої академії мистецтв – професору Михайлу Чембержі – за співпрацю й можливість провести семінар у царині творчості та мистецтва.

        За матеріалами прес-служби Державної служби інтелектуальної власності України

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *