Стипендії призначені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за результатами навчання у другому семестрі 2011/2012 навчального року. Загалом стипендіатами стали 39 студентів ВНЗ України, у тому числі, 3 представники Дніпропетровської області. Розмір стипендії становить 850 грн. Сплачується вона щомісяця протягом півроку додатково до стипендії, що отримують студенти у ВНЗ.

Губернатор Олександр Вілкул привітав трьох студентів вищих навчальних закладів Дніпропетровщини з отриманням стипендій імені Михайла Грушевського. Зокрема, студентку 4 курсу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Владлену Титову, студентку 3 курсу Дніпропетровської державної фінансової академії Оксану Рубцову та студентку 4 курсу Академії митної служби України Аріну Задорожну.

«Вітаю студентів нашого регіону з отриманням стипендій імені Михайла Грушевського. Дорогі друзі! Ви старанно навчалися, докладали багато зусиль, щоб досягти високих результатів. Ці державні стипендії є підтвердженням вашої відданої праці. Своїми успіхами ви робите великий внесок у розвиток Дніпропетровщини та України. Бажаю вам упевненості у власних силах, подальших перемог, успіхів у навчанні і в житті! У свою чергу, влада завжди буде надавати підтримку і допомогу юним обдаруванням», – сказав Олександр Вілкул.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу