Глава українського уряду Микола Азаров вручив премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України.

– Перед вами відкриті всі дороги, – звернувся до нагороджених Глава уряду. – Наша економіка, народне господарство та держані служби потребують молодих енергійних працівників. Ви всі – переможці олімпіад, конкурсів, змагань. Отже, прагнете бути першими. Я хотів би, щоб колись саме така молодь прийшла нам на зміну – не демагоги, а талановиті фахівці.

Дипломи про присудження премій вручив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. Премію засновано для відзначення молодих людей, які мають досягнення у розв’язанні соціально-економічних проблем держави, за реалізацію творчого та виробничого потенціалу. Традиційно до Дня молоді премії розміром 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожна вручаються за виробничі, наукові, творчі та спортивні досягнення, за особисту мужність і внесок у розвиток молодіжного руху.

Серед нагороджених є навіть учні загальноосвітніх шкіл. Наприклад, п’ятнадцятирічний Микола Соя  з міста Вознесенська Миколаївської області є трикратним чемпіоном світу, п’ятикратним чемпіоном Європи. Карате Микола займається з чотирьох років, також він вивчає іноземні мови, багато подорожує. А у 18 років хоче виграти дорослий Чемпіонат світу з карате. Анатолій Гайструк закінчив школу професійних художників у Вінниці «Барви України». Він займається живописом, графікою та створює гобелени. Нагороду отримав за те, що представляє Україну на міжнародних виставках.

Олена Солодовнік

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу