У Національному університеті ДПС України відбулася конференція з представниками провідних компаній на тему «Працевлаштування і професіоналізація випускників. Можливості поєднання робочого та навчального процесів», організаторами якої стали науковий і навчальний відділи студентського ректорату.

У ході проведення конференції всі присутні могли отримати відповіді на запитання від представників провідних компаній України, а саме: приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу О.А. Міхірьової, представника НДІ фінансового права П.А. Корінецького, представника АН «Твоя Недвижимость» С.В. Сарайли, керівника банківського відділу ПриватБанку Ю.А. Олєфіренко, старшого наукового співробітника науково-дослідницького центру Т.Г. Грицун.

Основними були запитання щодо працевлаштування, неповного робочого дня, а також кілька питань про науку.

«Подібні конференції доволі позитивні та необхідні. Кожного з нас цікавить питання майбутнього працевлаштування. Цей захід дає можливість охочим ознайомитися з провідними компаніями України, отримати відповіді на запитання, які цікавлять молодь, а також уже зараз визначає для студентів відповідний напрям руху для формування благополучного майбутнього», ? зазначила голова відділу контролю за дотриманням студентами правил внутрішнього розпорядку, дисципліни та навчального процесу Анна Верега.

Заключним етапом конференції стало відзначення всіх доповідачів подяками, а семеро учасників отримали сертифікати.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу