До Міністерства освіти і науки України надійшла заява колективу Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

У заяві йдеться:

«Мабуть, немає жодної сім’ї на теренах України, яка нині щодня не слідкувала б із болем у серці за подіями, що відбуваються в Криму. Історично доведено, що саме в періоди великих потрясінь будь-яка країна перевіряється на міцність.

Протягом 23-х років Україна крокує шляхом демократичних перетворень. В Основному законі її наголошується: «Україна є суверенна і незалежна, демократична правова держава» (стаття 1). «Територія України в межах існуючих кордонів є цілісною і недоторканою» (стаття 2).

Однак, виявилось, що керівництво Російської Федерації повністю ігнорує Конституцію сусідньої дружньої країни. Так само діє і незаконна Верховна Рада Криму, провівши так званий референдум, результатів якого не визнають усі цивілізовані країни світу.

Попри все, ми, громадяни України, маємо разом подолати цю лиху годину, адже нам своє робити – будувати міцну державу, якою ми всі пишаємося.

 

Колектив працівників та студентів КДІДПМіД ім. М. Бойчука»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу