Цю нагороду ВНЗ вручили на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014», що триває у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза».

Під час урочистого нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу серед вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти ЖДУ імені Івана Франка удостоївся гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

«Сьогодні університет отримав диплом лідера наукової та науково-технічної діяльності. Це, я так розумію, одна з найкращих нагород міжнародної виставки, яка свідчить про те, що в університеті проводяться серйозні наукові дослідження, а також про рівень якості освіти, що ґрунтується на науковій діяльності», – каже ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Зауважимо, що ЖДУ імені Івана Франка привіз на «Сучасні заклади освіти – 2014» низку наукових проектів, студентсько-викладацьку художню експозицію, яку розмістили в трьох конференц-залах виставкового центру «КиївЕскпоПлаза».

Також професорсько-викладацький склад ЖДУ імені Івана Франка традиційно долучиться до роботи семінарів та круглих столів, на яких презентує досягнення своєї освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів кафедр університету і окремих науковців в інноваційній модернізації галузі освіти.

Нагадаємо, що у виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» беруть участь провідні навчальні заклади, наукові установи, методичні центрі, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства, бізнес-структури з усіх регіонів України, а також навчальні заклади та представництва з-за кордону. Захід має на меті ознайомити студентів, учнів та їхніх батьків з умовами вступу до закладів освіти, міжнародними освітніми програмами, а також допомогти абітурієнтам із вибором місця подальшого навчання.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу