У Національному університеті ДПС України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в сучасних глобалізаційних процесах», організаторами якої стали кафедра менеджменту, кафедра техногенно-екологічної безпеки та кафедра вищої математики. Модератор конференції – завідувач кафедри менеджменту Микола Гусятинський.

На конференції обговорювали проблемні питання сьогодення у вітчизняному і міжнародному менеджменті всіх рівнів, їх актуальність і вплив на різні країни світу й України зокрема, що слугує приводом для досліджень, низки ґрунтовних праць тощо.

«У сучасних умовах в Україні дедалі більшого значення набуває менеджмент в усіх сферах діяльності. Постає необхідність менеджменту як науки, оскільки її вивчення формує у студентів нове економічне мислення», ? зазначила у вітальному слові член оргкомітету, декан факультету фінансів та банківської справи Валентина Унинець-Ходаківська.

У роботі конференції взяли участь 90 студентів із 25 вишів України. Доповідачі розглянули актуальні питання ролі менеджменту в сучасній економіці країни, функції різних видів менеджменту, зокрема екологічного, розкрили шляхи удосконалення роботи підприємств та організацій, окремо зупинилися на менеджменті персоналу. Також було розкрито роль математичних досліджень у сучасному менеджменті.

Оргкомітет виділив кращі доповіді студентів Податкового університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету біоресурсів і природокористування України. Їх відзначили подяками та дипломами.

Менеджмент у ринкових умовах є невід’ємною складовою успіху будь-якої сфери, організації чи країни, тому вкрай необхідним є розвиток менеджменту як науки та управлінської діяльності.

Анна Цейхмайструк

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу