0 491
Дмитро Табачник: молодь – рушійна сила українського суспільства. Зі святом вас! 22 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Дорогі друзі!

 Щиро вітаю вас із Днем молоді!

Недаремно це свято відзначається влітку, адже саме ця пора року асоціюється з молодістю, красою, оптимізмом, енергією і, звісно ж – з коханням!

Молодість – це не лише яскравий період життя, а й час пошуку, становлення, сміливих вчинків, підкорення вершин, відкриттів незвіданого та реалізації найсміливіших задумів. Для вас це пора відповідальних рішень, які в подальшому вливають не лише на власну долю, а й на долю всієї країни.

Сьогодні наша молодь впевнено прославляє Україну на міжнародній арені, в інтелектуальних та спортивних змаганнях, у політиці й освіті, культурі та науці.

Держава пишається вами, покладає на вас великі надії й робить усе можливе задля того, що б молодь відчула впевненість у власному майбутньому.

Ми всіляко підтримуємо ваші ідеї та ініціативи, намагаємося надати максимальні можливості для здобуття освіти та отримання професії, реалізації ваших талантів і застосування отриманих знань.

Саме завдяки вашій активній громадянській позиції створено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Таким чином, уряд уперше по-справжньому залучає  молодь до формування та реалізації державної політики і розширює можливості української молоді у процесі прийняття важливих управлінських рішень. Молодь стає реальною рушійною силою українського суспільства.

Тож шануйте Батьківщину, будьте гідними громадянами України, вірте у власні сили та не зупиняйтеся на досягнутому.

Бажаю справжнього кохання, незабутніх вражень, вірних друзів та здійснення найзаповітніших мрій!

 

З повагою,

Міністр освіти і науки,молоді та спорту                                                                   Дмитро Табачник

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *