Дорогі друзі!

 Щиро вітаю вас із Днем молоді!

Недаремно це свято відзначається влітку, адже саме ця пора року асоціюється з молодістю, красою, оптимізмом, енергією і, звісно ж – з коханням!

Молодість – це не лише яскравий період життя, а й час пошуку, становлення, сміливих вчинків, підкорення вершин, відкриттів незвіданого та реалізації найсміливіших задумів. Для вас це пора відповідальних рішень, які в подальшому вливають не лише на власну долю, а й на долю всієї країни.

Сьогодні наша молодь впевнено прославляє Україну на міжнародній арені, в інтелектуальних та спортивних змаганнях, у політиці й освіті, культурі та науці.

Держава пишається вами, покладає на вас великі надії й робить усе можливе задля того, що б молодь відчула впевненість у власному майбутньому.

Ми всіляко підтримуємо ваші ідеї та ініціативи, намагаємося надати максимальні можливості для здобуття освіти та отримання професії, реалізації ваших талантів і застосування отриманих знань.

Саме завдяки вашій активній громадянській позиції створено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Таким чином, уряд уперше по-справжньому залучає  молодь до формування та реалізації державної політики і розширює можливості української молоді у процесі прийняття важливих управлінських рішень. Молодь стає реальною рушійною силою українського суспільства.

Тож шануйте Батьківщину, будьте гідними громадянами України, вірте у власні сили та не зупиняйтеся на досягнутому.

Бажаю справжнього кохання, незабутніх вражень, вірних друзів та здійснення найзаповітніших мрій!

 

З повагою,

Міністр освіти і науки,молоді та спорту                                                                   Дмитро Табачник

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу