Днями в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулося чергове засідання навчально-науково-виробничого комплексу «Полісся».

Керівники 20 загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій і коледжів обговорили найважливіші питання освіти сьогодення, перспективи зміцнення та розвитку співпраці з Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Ректор університету, професор Петро Саух окреслив стратегію розвитку освіти на сучасному етапі, висловивши сподівання про позитивні зміни у сфері освіти, зокрема вищої, в науковій і науково-технічній роботі. «Основне завдання педагога – зосередження на високій меті виховання різнобічно розвиненої особистості, патріота та висококласного фахівця», – визначив завдання освітянина Петро Саух, а також зазначив, що співпраця ЖДУ із загальноосвітніми навчальними закладами Житомирщини сприятиме розвитку кожного навчального закладу і регіону загалом.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЖДУ Володимир Чумак ознайомив присутніх із нововведеннями та особливостями вступної кампанії в 2014 році. Без сумніву, високі результати зовнішнього оцінювання – це перспектива вступу абітурієнтів до Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Усі учасники навчально-науково-виробничого комплексу «Полісся» стали учасниками ще одного заходу в ЖДУ – Дня кар’єри, – під час якого мали можливість поспілкуватися зі студентами-старшокурсниками, відповісти на їхні запитання про перспективи працевлаштування випускників ЖДУ в навчальних закладах області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу