Ми, керівники вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області, з розумінням та повагою ставимося до позиції збереження єдності України, її територіальної цілісності, миру та спокою в нашій державі.

Ми живемо в багатонаціональному Таврійському краї, навчаємо та виховуємо студентів із різних куточків України, між собою спілкуємося різними мовами, подекуди маємо різні політичні переконання, але ми єдині у любові до рідної землі та турботі за мир і спокій у нашому спільному домі – Україні.

Педагоги коледжів, технікумів та училищ Херсонщини мають давні партнерські стосунки з колегами із Івано-Франківщини та Тернопілля, Донеччини та Луганщини, Чернігівщини та Черкащини.

Наші випускники продовжують здобувати вищу освіту у вищих навчальних закладах міст Одеси, Мелітополя, Запоріжжя, Харкова та Києва.

Ми хочемо, щоб так було завжди.

Розмаїття нашої Батьківщини відображають і наші сім’ї, а життєві дороги наших колег-освітян яскравими барвами вплітаються у спільний шлях українського народу до суспільства добра і злагоди.

Ми прагнемо миру, і тому підтримуємо своїми справами дії, спрямовані на суверенітет, територіальну цілісність і соборність Української держави.

Освітяни Херсонщини беруть активну участь у всенародній акції «Допоможи Збройним силам України»: продуктами харчування, речами першої необхідності, коштами підтримують наших захисників Вітчизни, які несуть службу на блокпостах, що межують з Автономною Республікою Крим. Ми допомагаємо в організації гарячого харчування солдатам, облаштуванні їхнього побуту та готові, в разі необхідності, забезпечити тимчасовий дах над головою українським кримчанам, які сьогодні стали заручниками геополітичних спекуляцій сусідньої держави.

Свою участь у єднанні України ми вбачаємо у щоденній сумлінній праці з виховання молоді – гідних громадян, справжніх патріотів і висококваліфікованих фахівців, готових своєю працею примножити славу нашої Батьківщини, а також стати на захист рідної держави!

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу