«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»: у пришкільних таборах відпочинку вшанували пам’ять жертв війни - 103 5598До 22 червня в 18 пришкільних таборах відпочинку та на 2 ігрових майданчиках у Старобешівському районі вшанували пам’ять жертв війни.

Як повідомила начальник відділу освіти Старобешівської райдержадміністрації Віра Немилостива, було покладено  квіти до братських могил і обелісків воїнам-визволителям, меморіалів загиблим землякам, в’язням концтабору; урочисті лінійки, літературно-музичні композиції «Їх пам’ятають!», «Пам’ять подвигу!»; виставки малюнків «Ми за мир на всій планеті», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Миру – мир»; зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, дітьми війни.

У пришкільному таборі «Сонечко» Новокатеринівської школи біля обеліску пам’яті загиблим воїнам відбулася урочиста лінійка, присвячена подіям початку війни 22 червня 1941 року.

У заході взяли участь вихованці пришкільного табору, начальник табору, вихователі та  ветерани війни Матвієнко В. П., Ващенко І. М, Беспалько І. М. Діти урочисто звернулися до ветеранів, виконали пісні, присвячені захисникам Вітчизни, побажали здоров’я, довгих років життя, вручили  букети. А також поклали квіти  до пам’ятника Слави.

У Сонцевській школі день 21 червня пройшов під гаслом «Ніхто не забутий, ніщо не забуте! І безвісті ніхто не пропав». Діти разом із вихователями підготували літературно-музичну композицію, запросили в гості ветеранів трудового фронту та дітей війни.

Учні Стильської загальноосвітньої школи відвідали шкільний музей бойової слави, зустрілися із земляками – ветеранами Великої Вітчизняної війни Балакай А. М., Бузгон П. А, Кусти К. П., Момот І. Т.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»: у пришкільних таборах відпочинку вшанували пам’ять жертв війни - 1145

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *