Організатори щорічної виставки «Книжковий світ» пропонують започаткувати в Україні нову традицію – оголосити п’яте квітня Днем без нецензурної лексики.

– Нецензурна лексика вийшла з берегів. Сьогодні ми чуємо її скрізь і повсякчас – від політиків, бізнесменів, міліціонерів, будівельників, від мам, що гуляють з дітьми, та й від самих дітей. Без неї, здається, не в змозі висловити свої емоції жоден чоловік – не зважаючи на присутність жінок, бо й самі жінки не цураються «гострого» слівця, – зазначають активісти у своєму зверненні.

Розуміючи, що процес зайшов так далеко, що створює небезпеку розвиткові українського суспільства, вони пропонують у день відкриття весняної виставки «Книжковий світ» провести Всеукраїнський День без нецензурної лексики.

Цього дня організатори акції закликають Президента, уряд, Верховну Раду, держслужбовців усіх рівнів та усіх громадян утриматися від уживання нецензурної та брутальної лексики на службі, у громадських місцях, а також на вулиці, вдома, у транспорті і навіть на самоті.

 За матеріалами Друг Читача

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу