Серед працюючих студентів, зареєстрованих на порталі hh.ua, 40,58 % працюють на постійній роботі повний день і навчаються заочно. Про це ЛІГАБізнесІнформ за результатами опитування повідомили представники міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Водночас роботу з гнучким графіком мають 34,78 % опитаних, роботу з частковою зайнятістю – 21,74 %, нерегулярні заробітки (волонтерство, проектну роботу) – 11,6 %, сезонну роботу і на канікулах – 11,59 %, а 7,25 % шукають інших варіантів.

Основними причинами, що спонукають українських студентів до роботи є: заробіток на додаткові витрати (відпочинок, гаджети, одяг тощо) – 35,96 %, робота за майбутньою спеціальністю для набуття професійного досвіду – 32,61 %, необхідність оплачувати навчання і повністю себе утримувати – 16,39 %, часткова необхідність оплачувати навчання і утримувати себе – 15,04 %.

Нагадаємо, найбільш привабливими для початку роботи після закінчення вишу або зміни спеціальності в українців є сфери маркетингу і реклами, адміністрування, фінансів і продажів.


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *